IPTV Kanal Degistirme Süresi VU+Solo'da Neredeyse 10 sn...Neden Olabilir?

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• IPTV Kanal Degistirme Süresi VU+Solo'da Neredeyse 10 sn...Neden Olabilir?

Merhabalar,
      ben uzun süredir, yaklasik 1 yildir, VU+ Solo Receiverimla cesitli IPTV'lere bakiyorum. Kanal gecis hizlari da yaklasik 1-2 sn. arasiydi ve de cok memnundum. Üzerindeki Image VTI'nin 9'lu versiyondu. Birden bire yaklasik 3-4 haftadir IPTV kanallarindaki zapping süresi 10 saniyeye cikti ve bu durumda beklemek de dogal olarak sinir bozucu ?( . Birkac farkli IPTV'm var ve bu farkli IPTV'lerin birinden diger buketteki IPTV'ye gecis 1 saniye bile sürmüyor neredeyse. Ben de Image icin software update yaptim. Simdi üzerinde VTI Image'in 11.0.1 sürümü yüklü ve sorun hala devam etmekte. :wall1:

Bugün ugrasirken bir sey daha kesfettim. Mesela IPTV kanallarindan birini aciyorum ve ilk acista süre 1 saniye sadece. ikinci kanala gecip beklersem 10 saniye sürüyor acilmasi. Ancak 2 ye gecip 1 saniye bekledikten hemen sonra 3.kanala gecersem kanal hemen aciliyor. Sebep ne olabilir sizce? Böyle bir sorun yasayan oldu mu aranizda veya bir cözüm bilen var mi?

NOT: IPTV kanallarimi tv'den smart iptv APP ve ayrica IPBOX üzerinden de seyrediyorum ve kanal gecis hizlari 1-2 saniye arasi. Yani IPTV Serveri cok iyi calisiyor, orada bir sorun yok.

Cevaplariniz icin simdiden Tesekkürler :)