Problem vu Duo przestał działać pilot

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Problem vu Duo przestał działać pilot

      Witam wszystkich
      Znalazłem się tu przez przypadek i widzę że jest tu parę fachowców znających się na rzeczy ,a że mam mały problem to może ktoś mi pomoże. Dostałem do zabawy tuner vu Duo niby zepsuty" czerwona dioda " wiedziałem co to za problem bo jest to bolączką tych tunerów 2-3 letnich po wymianie regulator AOZ1021AI oraz kondensatorów oczywiście na LOW ESR LONG LIVE tuner wstał . Tuner byl na image vti wszystko ładnie pięknie pilot nowy do tunera działał no to pora na resztę wgranie nowego image próba wgrania openPli oraz ATV skończyła się fiaskiem . Dopiero po wgraniu nowego bootloadera image zaczęły się wgrywać ale przy każdym przestał działać pilot . Piloty testowałem różne od rożnych modeli vu nawet zakupiłem w Chinach jeden wszystkie działają na innych tunerach nawet ten chiński ale nie tym . Od razu napiszę nie pisać mi musisz zaprogramować pilota lub w ustawieniach tunera coś zmienić bo to nic nie daje .