Dreambox- zerowa zawartość zbiorów TV "Filmy" itp

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Dreambox- zerowa zawartość zbiorów TV "Filmy" itp

      Witam wszystkich!

      Mam problem z tunerem Vu+ Zero Black ver.2 ... Zmieniłem operatora internetu z T-mobile na Orange... po zmianie wszystko działało prawidłowo. Na drugi dzień przestał odpowiadać dekoder (czarny ekran). Myślałem, że skończyły się kody... ale... po restarcie dekodera ciąglę widzę datę 01.01.1970 a dodatkowo po "podegraniu kanałów" przez program Dreambox EDIT pokazują mi się zbiory ale ich zawartość jest całkowicie pusta :think1: . Ktoś ma na to rozwiązanie ?
    • Gdzie jest wyświetlane N/A?
      Jeśli jest on wyświetlany na liście "Favorites", zostanie tam wprowadzony nieistniejący kanał. Wtedy odniesienie do kanału nie pasuje. I

      Czy też jest to wyświetlane w Infobarze jako SNR%?

      Czy kanały Canal+ są szyfrowane?
      Jeśli tak, to chciałbym zapytać ponownie: w jaki sposób są one odszyfrowywane?

      Bez odpowiedzi na te pytania nigdzie się nie ruszymy...
    • Witam Wszystkich ponownie...

      No niestety... zainstalowałem na nowo VTi_15-0-0_vuzero_202009211555_usb.zip ze strony.
      teraz mój tuner się uruchamia. Ale brak plików z OSCam i nie wiem jak mam je prawidłowo podegrać i do jakiego folderu? :think1: I ile ich powinno być?
      Sprawdziłem sygnał/ jakość połączenia i wszystko działa prawidłowo, wiec na 100% to nie jest błąd z sygnałem.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Zdoon ()

    • CCCAM jest przestarzałe i w ogóle nie jest już potrzebne.

      Musisz utworzyć konfigurację dla OSCAM. W konfiguracji ustawia się na przykład, która karta elektroniczna ma zostać odszyfrowana. O jakiej karcie elektronicznej mówisz?

      W przypadku powszechnie stosowanych w Niemczech kart elektronicznych konfiguracja może zostać utworzona automatycznie. Do tego celu dostępna jest wtyczka OscamButler. OscamButler musi być zainstalowany i uruchomiony. Następnie w menu można ustawić, która karta inteligentna ma zostać odszyfrowana. Oscam-Butler zapisuje konfigurację w miejscu, w którym proces Oscam będzie jej szukał.