Vu+ UNO 4k SE problem z nagrywaniem, konfiguracja Unicable

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  • Vu+ UNO 4k SE problem z nagrywaniem, konfiguracja Unicable

    HELP!
    Mam trochę doświadczenia z TV SAT. Vu+Uno 4k SE jest moim pierwszym dekoderem z SO Linux. Podłączam go w wersji Unicable.
    Na jednym kablu na jednego satelitę Hotbird 13 z modułem Ci i kartą Canal+. Konverter Inverto IDLU-32UL40-UNBOO-OPP. Konwerter jest ujęty w menu dekodera. Konfiguruję tunery wg menu dekodera, Unicable LNB (foto 2).
    Wykonuję dokładnie wg instrukcji zawartej w Vu+ Wiki, w języku niemieckim i konfiguruję starannie tunery od A do H (osiem sztuk). Przykłady – foto 3, 4, 5 i 6. Mam też fotografie pozostałych – nie widzę błędu w konfiguracji.
    Dostrajam się bez kłopotu do wszystkich kanałów, kodowanych i niekodowanych.
    Niestety, przy próbie nagrywania nie mogę oglądać żadnego innego kanału (foto 1).
    Co zrobiłem źle?
    Bilder
    • Foto1 recording.jpg

      478,28 kB, 4.000×1.800, 26 mal angesehen
    • Foto2 tuner configuration unicable.jpg

      423,24 kB, 4.000×1.800, 33 mal angesehen
    • Foto3 tuner A setup.jpg

      422,05 kB, 4.000×1.800, 24 mal angesehen
    • Foto4 tuner B setup.jpg

      423,2 kB, 4.000×1.800, 21 mal angesehen
    • Foto5 tuner C setup.jpg

      401,83 kB, 4.000×1.800, 17 mal angesehen
    • Foto6 tuner D setup.jpg

      395,33 kB, 4.000×1.800, 16 mal angesehen
  • W module CI w danym momencie można dekodować tylko jeden kanał. Jeśli nagranie odbywa się na kanale kodowanym, żaden inny kanał nie może zostać zdekodowany. W takim przypadku kanały, których to dotyczy, powinny być wyszarzone na liście kanałów.

    Czy problem dotyczy tylko kanałów kodowanych, czy także bezpłatnych?
    Czy widzisz, że kanały na liście kanałów są wyszarzone?
  • Czy do modułu zostały przypisane (tylko) kanały szyfrowane?


    Drugi wątek na ten sam temat został usunięty.
  • Sądzę, że nie tylko. Sprawdzę jeszcze na stronie Canal+, telewizja na kartę. Sprawdziłem, są także niekodowane. Wizualnie, w menu nie ma między nimi różnicy, wszystkie są podświetlone, żaden wyszarzone.

    Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Marek1951 ()

  • Znalazłem rozwiązanie tego problemu na własną rękę. Ponieważ nie zaznałem efektywnego wsparcia ze strony "Forum", to podzielę się swoją wiedzą tylko z tymi, którzy zwrócą się o to do mnie indywidualnie.