Problem z Vu+ Zero 4k

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Problem z Vu+ Zero 4k

      WItam. Mam problem z moim dekoderem vu+ zero 4k. Przenosiłem dekoder do innego pokoju i po ponownym wlaczeniu dekoder zaczal nawalac. Po wlaczeniu jest ekran startowy open atv i potem jedna zmiana rodzielczości i logo openatv znika i dalej juz na tv mam brak zrodla. Probowalem wgrac inne softy i zmienia sie tylko rozbiegówka na w zaleznosci od softu który probuje wgrac a pozniej po zmianie rozdzielczości dalej mam oko z openatv ktore po chwili znika i dekoder jakby sie wylaczal. Proszę o ewentualna pomoc.
      Dziekuje.
    • mi sie wydaje ze twoj TV jest HD Ready 720P albo 1080P a ustawienia w VU sa na 4K i TV nie umie tego, w ustawieniach VU zmienic na 720P albo 1080P i bedzie dialac

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von dualfeed ()

    • A czy wgrywajac nowy soft nie powinna byc wdrozona procedura ustawienia rozdzielczosci od nowa? jak wkladam pendrive z nowym softem i wlaczam dekoder to ów pendrive pracuje tylko chwilke i udaje sie mu zmienic zaledwie logo poczatkowe na hyperiona czy vti natomiast gdy pozniej zmienia rozdzielczość dalej mam oko z openatv jakby zmiana softu nie doszla do skutku.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von davout ()