Canal+ Cayman - nagrywanie i oglądanie

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Canal+ Cayman - nagrywanie i oglądanie

      VU+ Duo2 - padł... szukam nowego tunera..

      VU+ Duo2 pracował z modułem Cayman on Canal+ i ogólnie było ok, tylko, że nie można było nagrywać jednego kanału kodowanego i jednocześnie oglądać drugiego...
      Gdzieś, kiedyś słyszałem/czytałem, że jeden z tunerów VU+ może coś takiego robić, a nagrany zakodowany kanał "dekoduje" w wolnej chwili (kiedy nikt nic nie ogląda) korzystając z nieużywanego w danym momencie modułu.
      Możecie zweryfikować te pogłoski ? Jeżeli tak jest to czy możecie przypomnieć który tuner tak potrafi ?
    • Nie wiem jak to jest z tym modułem Cayman on Canal+, ale te modele mogą obsługiwać moduł Sky CI+, co chyba podobnie działa jak ten przez ciebie podany model:

      Duo 4k, Ultimo 4k, Uno 4k (SE), Zero 4k, Solo 4k, Solo SE (V2), Duo2 i Solo2

      Tutaj dowiesz się, jak to ustawić: moduł CI+, co działa, a co nie (Duo 4k, Ultimo 4k, Uno 4k (SE), Zero 4k, Solo 4k, Solo SE (V2), Duo2 i Solo2) i tak właśnie powinno się kierować, przede wszystkim, żeby nagrania też działały
    • Dzięki za odpowiedź.

      No właśnie tu jest napisane...

      Was geht nicht:
      - einen Skysender anschauen, einen anderen zur selben Zeit entschlüsselt aufnehmen

      więc nie zadziała oglądanie i nagrywanie jednoczesne... :( chyba, że czegoś nie zrozumiałem... :)
    • Można ustawić skrzynkę, aby nagrywała w formie zaszyfrowanej. Jeśli skrzynka jest w
      w stanie gotowości, jest odszyfrowany.
      Odszyfrowanie trwa tyle samo czasu co nagrywanie.
      Tylko skrzynki 4K mogą to zrobić.

      (Zusammenfassung) Infos zu Aufnahmen mit dem Sky CI+ Modul

      translator
      An alle Neulinge und auch einige alte Hasen: Bitte denkt an eine Sicherung.
      BackupSuite und Image-Backup sind kein Hexenwerk, und ruckzuck erledigt!

      Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von TomKruhs ()