Moduł CI+ Polsat

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Moduł CI+ Polsat

      Witam wszystkich. . Co zrobić aby po każdym włączeniu tunera nie inicjował się moduł CI+ Polsatu. Tak samo dzieje się przy przełączaniu niektórych kanałów.
      W tunku siedzi soft VTI 15.02. Za wszelkie info co zainstalować i gdzie będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.
    • W przypadku korzystania z modułu CI kanał niekodowany powinien być zawsze ustawiony jako kanał początkowy.
      An alle Neulinge und auch einige alte Hasen: Bitte denkt an eine Sicherung.
      BackupSuite und Image-Backup sind kein Hexenwerk, und ruckzuck erledigt!
    • CI+Helper nie jest zwykle wymagany w przypadku VTi. Niestety nie wiem, czy to w ogóle działa. Ktoś inny będzie musiał pomóc.
      Wiem tylko, że nie wszystkie moduły CI+ działają na VU, ponieważ VU nie ma certyfikatu CI+.
      Przed eksperymentowaniem z CI+Helper należy wykonać backup Image.

      Może to tylko nastawienie?
      Oto przykład ze Sky.
      CI+ Modul, was geht, was nicht, WICHTIG: Posting #1 lesen (für Duo 4k (SE), Ultimo 4k, Uno 4k (SE), Zero 4k, Solo 4k, Solo SE (V2), Duo2 und Solo2)

      translator
      An alle Neulinge und auch einige alte Hasen: Bitte denkt an eine Sicherung.
      BackupSuite und Image-Backup sind kein Hexenwerk, und ruckzuck erledigt!

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von TomKruhs ()

    • Nie wiem, dlaczego tak jest u ciebie, nie chce gdybać, ale może coś za dużo modziłeś w image i dlatego tak się dzieje.
      Żeby nabrać pewności, zrób Backupa tego co masz wgrane i zainstaluj VTi 15.2 od zera i zobacz czy w działaniu modułu coś się zmieni.
      Nic nie piszesz jaki dekoder, może używasz drugiego modułu, może używasz jakichś polskich kart kodowych, po prostu coś, co może się gryźć z modułem Polsatu.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von gizmo1954 ()

    • Dekoder to Vu+Duo 4KSE z softem VTi 15.02 . W image usunąłem tylko w etc/enigmaa2 plik: ci0.xml gdyż też gdzieś wyczytałem, że przed wgraniem ciplushelper należy to zrobić. Nie mam drugiego modułu ani dodatkowych kart kodowych. Zastanawiałem się również nad zainstalowaniem od nowa VTi 15.02. Potwierdziłeś więc wezmę się za to a na razie dzięki i pozdro.
    • Czekaj, musi istnieć plik ci0.xml lub ci1.xml. Określa on, które kanały powinny być dekodowane przez VU.

      Skorzystaj z linków z postu #5
      An alle Neulinge und auch einige alte Hasen: Bitte denkt an eine Sicherung.
      BackupSuite und Image-Backup sind kein Hexenwerk, und ruckzuck erledigt!

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von TomKruhs ()