Vu Uno ile ilgili konular

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Yok ya fazla üstünde olmamali benim düsüncem.
      7020HD 600 € civarinda olacakmis. Baktin zaman 560 bile siparis veriliyor.
      500 € üzerinde olursa fazla sanslari olmaz. Bence Ultimo hazir ama 7020 HD nin cikisini bekliyorlar ve fiyatini.

KEIN PN SUPPORT!
    • bur daki türkler adam deyil mic gavur ol muc lar hic bir yar dim et miyorlar yar dim etcene kös tek oluyor lar bir gün sana musade deyerek teh tit kar tafir ali yor vu+ oldu yer de bas ka alet leri metediyorkar buda noluyor yedigi yeme tükürü yor yani anayana adam lar negüzel türk safasi acmic onuda bokunu cikari yorlar elki benim almancam yok belkianamiyorum cayilim hep önyargiy la hareket etmeyin türklere kiz dim ayip bicey türklere burda bocuna bir safa ayirmiclar paylacim yok türlerden hayir fay da yok ozaman alman lara cus deyiyorum
    • yengecmisin nesin :rolleyes: sen önce dogru düzgün türkce yazmayi ögren sonra konus. birde utanmadan beles izlemek icin yardim bekliyor hey allahim daha neleri görecegiz hehe
    • ESKI TÜRKCEYI DE YENI TÜRCEYIDE IYI BILIRIM ALAHA SÜKÜR ZIZ BÜRDA SÜS BIBERINE DURUYOR SUN YARDIM ET MEYCEK SEN ETME LAGA LUGADA YAPMA BOCU BOCUNA LAF ATMA BEN ZIZE HAKA RET EDI YORMU MUM TER BIYENI TAKIN INSAN LARA TEPE DEN BAKMA UMMADIN TAC BAC YARAR BUNU UNUT MA SANA SÖYLÜYORUM HERFISILDA MAY DONOZ OLMA ??????rotarum
      Doppel-As
    • Yengec begenmiyorsan birdaha gelmessin olur biter.
      Burda birdaha insanlara Gavur felan diye itap edeceksen Block ederiz seni.
      Vu ile normal bir sorun yada sorunun varsa herzaman yardim var. Ama Key yada Internet üzeri Sifre acma gibi seyler yasak. Onuda Kabul etmiyorsan senin burda isin yok. Dreambox met ediyorlar diyorsun. IHAD Forum da bile key felan destegi yok. Sen git Adam gibi Adam larla muhabbet et onlar cok biliyor ya senin gibi.

KEIN PN SUPPORT!