vu+ solo 4k modül ve kart okuyucular

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• vu+ solo 4k modül ve kart okuyucular

bakın arkadaşlar şu yazacaklarım birinci derecede önemlidir bu bilgileri vu+ firmasına acil kodu ile dahil vere bilirsiniz

1 ci sorun dsmart modüllerin hiç bir modelinin çalışmama sorunudur
      2 ci sorun 2 adet kart okuyucunun çalışmama sorunudur
      ve bir şey daha söyleyeceğim oscam butter ile sizler orijinal kartları okutuyorsunuz fakat burada dsamartın kartlarının okutmak için her hangi bir çalışma varmıdır yasal kartların
      eyer bu sorunlar çözülmediği sürece türkiyedeki satışlarınız bittiğini söyleye bilirim ben bunları size kullanıcı olarak yazıyorum bu sorunları nasil halledersiniz bir fikrim yoktur buradaki yetkili distribitörünüze arkadaşlar telefon etmiştir tek söylenen modül kart ile bir vu+solo4k nın vu firmasına gittiğidir fakat şu zamana kadar hiç bir çözüm üretilmemiştir saygılarımla
      skystar hd 2,tbs6982
    • bana şuan gelen cevaptır İngilizce Türkçe veriyorum

Sevgili bayım,

Çok teşekkürler raporunuz için ve kaydedildi.
      Bu raporu gözden geçirin ve herhangi bir bilgi takip, e-posta yoluyla iletişime geçecektir Bizim geliştirme ekibi gereklidir.
      Sizin değerli hata raporu bu sorunu araştırmak için bize yardımcı olacak ve biz kısa sürede düzeltmek için çalışacaktı.

Saygılarımla.,
      Vu + Takımı

Dear Sir,

Many thanks for your report and it has been recorded.
      Our development team will review this report and contact you via e-mail if any follow up information is required.
      Your valued bug report will help to us to investigate this issue and we would try to fix in a short time.

Best Regards.,
      Vu+ Team
      skystar hd 2,tbs6982