VU DUO ile Baslangic

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• VU DUO ile Baslangic

Merhabalar,

adim Fatih ve Viyanadan katiliyorum araniza.

Önümüzdeki günler veya haftalar icerisinde insallah kendimize bitane VU+Duo2 alacagiz. Bu benim ilk Linux tabanli Receiverim olacak, daha önce bu konuyla hic ilgilenmedim ve ön bilgim hemen hemen zifir diyebilirim. Fakat bu Forumdan son bir haftadir baya bilgi edindim. Yeni Image olsun, Pluginler olsun vesaiyre......

Simdi bir kac sorum olacak, insallah aranizdan biri cikip sorularimi cevaplandirir.

1. BU TürkVod adli Plugin tam olarak ne yapiyor? Seyirtürk ile bir alakasi varmi? Kullanimi aynimi?
      2. Evdeki Canakta Türksat ve Astra var - Reciver gelince komple kanallari tekrar aratmammi lazim, yoksa hazir birsey varmi - Bouquets gibi.
      3. Önerebileceginiz baska Türkce tabanli Pluginler varmi? Misal Haberleri okumak olsun veya canli Mac Ticker gibi
      4. Receivere Kablosuz Tastatur ve Maus baglanabilirmi - Webbrowser icin

Simdilik bukadar, umarim insallah yardimci olursunuz eger vaktiniz olursa.

Cok tesekürler Saygilar

Fatih
    • Merhaba Fatih,

TürkVod dizi Portallara baglana biliyor yada canli TV. Benim misal fazla hosuma gitmiyor yada bana pek kullanisli gelmiyor.
      Bunu herkez kendine göre karar vermeli. Renkler ve tatlar tartisilmaz sonucta. :D

2 = Hazir listeler var tabiki bir kac kici internete ekliyor. Kendinden yapsan fazla zaman almiyor. Kanal aratiyorsun ve ardindan DreamBoxedit diye bir program var onun la rahat bilgisayarda siraliya bilirsin.

3 = Baska Türk Plug in ben tanimoyorum bekli baska arkadas yardimci ola bilir.

4 = Calisiyor ama bilgisaraydaki gibi degil, ben tavsiye etmem, agar calisiyor. Yakin zaman da pek sevk vermiyor.

KEIN PN SUPPORT!
    • cok tesekür ederim ustam yazin icin.

Artik su cihaz gelsede birazda biz karistirsak, cok merak ediyorum.

Fakat arastirdim kadari ile, böyle wowwww dedirtecek henüz bir plugine rastlamadim - varsada aralarinda birtek VMC dedikleri plugin var.

Yinede cok tesekür ederim, sorular olursada burdan veya almanca bölümünden sorarim.